Kurumsal


2013 yılında oyun sektörüne atılan internet üzerinden müşterilerine oyun/oyun hesapları/oyun kodları satarak günümüze kadar gelmenin sektörün öncü firmalarından biri olmamızın verdiği mutluluk ile beraber sizlere aktif olarak www.mchesap.com olan yeni adresimizde de hizmet vermeten mutluluk duyuyoruz.

Müşterilerimize göstermiş olduğumuz yoğun ilgiden ve destekten ötürü bizi bu günlere kadar getiren tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürü borç biliriz.Satış öncesi ve satış sonrası desteklerimizle beraber müşterilerimizle kesilmeyen iletişimimiz sayesinde oyun sektöründe pişman olmayacağınız bir alışveriş yapmaya www.mchesap.com ile bir adım daha yaklaşın.

Bizim her zaman ön planda tuttuğumuz tek şey satış sonrası müşterilerimizin bize olumlu geri dönüş yapmalarıdır.Zate bizi de senelerdir ayakta tutan bu değil midir? müşteri memnuniyeti,anında değişim ile sorunları kökten çözmek,yeri geldiğinde sıkıntısız aynı gün para iadesi gibi bir çok hizmetimiz sizin emrinizdedir.Bizi internetten sağdan soldan duymayın.Sorun bize, bizi bize sorun her şeyi anlatalım.

Minecraft premium için en ideal en doğru adresi olarak bizi seçen ve bizi öneren herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.